O nas


Nasza firma zajmuje się profesjonalną renowacją felg. Posiadamy wieloletnie doświadczenie  doświadczenie 8+ lat oraz nowoczesny sprzęt, który pozwala nam na wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Nasze usługi obejmują kompleksową renowację felg, w tym polerowanie oraz malowanie proszkowe (systemowe). Dzięki temu, felgi po renowacji odzyskują swój pierwotny blask i stają się jak nowe.
W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z naprawą uszkodzeń felg, w tym naprawa wgnieceń, pęknięć czy otarcia. Dzięki temu, nasza firma może pomóc w przywróceniu funkcjonalności felg, które wcześniej były uznawane za bezużyteczne.
Używamy tylko wysokiej jakości materiałów, które zachowują kolor na długi czas i chronią koła przed uszkodzeniami.

Rozumiemy, że czas to cenny zasób, dlatego dążymy do świadczenia usługi w jak najkrótszym czasie. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi malowania felg, skontaktuj się z nami, a pomozemy nadać twojemu samochodowi nowy wygląd i ochronę.
Oferujemy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług.

Świadczymy również usługi malowania metodą proszkowa  i piaskowaniem elementów metalowych takich jak: ramy rowerowe i motocyklowe, części samochodowe, stolarka aluminiowa, meble biurowe i ogrodowe, wózki dziecięce, zawory itp.
Gabaryty malowanych elementów
Wymiary komory do wygrzewania malowanych elementów: 1,80m x 0,9m x 1m


"  Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas +48 506 542 191.
Z przyjemnością na nie odpowiemy i dobierzemy dogodny termin malowania felg lub wymiany opon dla Ciebie   "

Serdecznie zapraszam, PROFELGI